SleekStrip držák na telefon PN16 Šedý, čierny pásik

Magnetické
    Do ventilácie
    Náklon
    Univerzálne

Ak to vlastne celé funguje?
    Určite vás zaujíma, akým spôsobom teda SleekStrip funguje. Všetko sa ovláda jediným prstom, kedy stačí spomínanú nohu zatlačiť smerom nahor tak, aby sa kovový pliešok zahákl za tyčinku. Týmto sa samotná noha prehne a dôjde k pevnému zaháknutie. V tomto stave je možné SleekStrip využiť ako držiak namiesto pop-socketu a poprípade tiež stojan. Pre opätovné zloženie nohy potom stačí, aby ste zatlačili na vyznačené body.

Ako SleekStrip nainštalovať?
    Inštalácia SleekStripu je naozaj veľmi jednoduchá. V odseku vyššie, ktorý bol venovaný balenia, som spomenul špeciálny inštalačný nástroj - pomocou neho možno SleekStrip upevniť na okraj vášho zariadenia, kde sa podľa výrobcu nachádza na najlepšom mieste. Vďaka tomuto nástroju máte okrem iného istotu, že bude SleekStrip nalepený rovno. Tak ako tak si ale SleekStrip vo finále môžete nalepiť prakticky kamkoľvek, pokojne doprostred zariadenie, čo sa samozrejme neodporúča, a to ako z dôvodu praktickosti, tak z dôvodu znemožnenie bezdrôtového nabíjania.

Ani prípadné zložení nie je problém
    Ak by ste sa v budúcnosti rozhodli pre odstránenie SleekStripu z vášho zariadenia, napríklad kvôli tomu, že ste si zakúpili nové zariadenie, prípadne pokiaľ SleekStrip chcete nalepiť na iný obal, tak k tomu môžete využiť kreditnú kartu, ktorú pomaličky a potichu zastrčte medzi telo zariadení ( obal) a samotný SleekStrip. Rozhodne pre odstránenie nepoužívajte žiadne ostré predmety, napríklad nože či žiletky - okrem SleekStripu by ste si totiž mohli poškodiť aj zariadenie.

Osobná skúsenosť
    Osobne som si SleekStrip vyskúšal po dobu hneď niekoľkých dní a môžem povedať, že sa na neho rozhodne veľmi jednoducho zvyká. Priznám sa, že som nikdy žiadny pop-socket ani iný držiak na telo môjho iPhonu nenalepili. Úplne úprimne to považujem za zbytočnosť, ktorá proste a jednoducho hyzdí luxusný vzhľad telefónu. Navyše k tomu je mi proti srsti vôbec niečo na sklenená chrbát iPhonu lepiť. U SleekStripu som ale urobil výnimku, pretože sa mi proste a jednoducho páčil celkový koncept s nápadom. Navyše k tomu mi toto riešenie prišlo elegantné, a to ako vzhľadom, tak použitými materiálmi. Pred prvým použitím som samozrejme podľa návodu vyčkal jeden deň, aby došlo k pevnému spojeniu SleekStripu s telom zariadení.

resumé
    Tento produkt kombinuje kvalitné materiály s jednoduchým, avšak veľmi mazaným nápadom, ktorý vás rozhodne prekvapí. Ak by ste sa chceli opýtať, či by som vám SleekStrip mohol odporučiť, tak vám s úplne pokojnou hlavou môžem povedať, že áno. Navyše k tomu, ani cenovka 389 korún za tento produkt nie je vôbec vysoká, keď vezmeme do úvahy kvalitné prevedenie a štýlové balenie. SleekStripu som sprvu vôbec neveril, nakoniec ma ale viac než príjemne prekvapil.

• Tu sa pozrieme na 360° ukážku ako vyzerá držiak na iPhoneX.

Zobraziť video recenziu

• použité materiály
      • kvalita lepenie
      • šablóna v balení

Ok

• Univerzální kabel InCharge 6 a 6 max pro mobily, tablety, PC. Disponují konektory USB, micro USB, USB-C a Lightning.

Zobraziť video recenziu

• SleekStrip je malý silikónovo-kovový kamarát, ktorého "prilepíte" na zadnú stranu svojho telefónu. Použitý sys...

Zobraziť celú recenziu na vimeo.com

• Kvalita stojančeku
      • Príslušenstvo

• kompaktné rozmery
      • kvalita
      • používané s iPhonom X

Vyzerá dobre, je naozaj veľmi malý. Manipulácia s telefónom je oveľa jednoduchšie ako pri klasických držiakov.